Suri

Suri prišla z Fínska  spolu so sestrou Sansou. Už na letisku vo Viedni sa viezla na kufri ako princezná do príletovej haly. Jej meno v perzskom jazyku napokon aj znamená „princezná“. A skutočne je jemná, akoby mala urodzený pôvod! Jej vznešené spôsoby však rýchlo pominú keď ide o jedlo. Papá s nekonečnou húževnatosťou a svojimi ostrými zúbkami sa náruživo vrhá hryzkať všetko, čo jej príde do cesty. Je však zároveň veľmi šikovná. Rýchlo chápe, čo sa od nej žiada, nebojí sa v nových situáciách, hoci zvlášť neobľubuje prechádzky po zotmení. No a nemožno opomenúť, že si potrpí na ušnú hygienu – rada ju poskytuje iným psíkom.  

Spoločnosť Philip Morris Slovakia sa rozhodla stať sa patrónom práve tejto malej čiernej šibalky. Generálny riaditeľ tejto spoločnosti malú Suri pokrstil granulkami a tá pyšne nosí postroj s jej logom.

Suri trávi so sestrou Sansou často spolu nielen čas cvičákový, ale aj ten voľný. Suri si vyskúšala aj úlohu herečky v kampani Psindar.

Suri úspešne absolvovala veterinárne vyšetrenia aj hodnotenia povahy a temperamentu. Vzhľadom na ich dobré výsledky a to, že pochádza z nepríbuzných fínskych línií sme sa rozhodli zaradiť ju do nášho chovného programu.

Ďalší naši zverenci

Buďte informovaní

Zadajte váš email a s potešením vám budeme posielať novinky o nás – PsinaNEWS.

Váš email