Super Zoo sa stará o našich vodiacich psovKoláž troch fotografií. Na prvej vchádza vodiaci pes do Super Zoo spolu so svojou trénerkou. Na druhej si tento pes obzerá hlodavce v akváriu a na tretej sedí žlté šteňa vedľa tašky Super Zoo a pozerá do objektívu.

Na každomesačnú návštevu a nákup granúl, maškŕt či hračiek sa tešia nielen Henry, Skye a Forrest, ale aj my, pretože sa vždy stretneme s milým a ústretovým personálom. Táto príjemná návšteva je zároveň pre budúcich vodiacich psov aj socializačným tréningom – učíme ich zostávať v pokoji aj napriek nesmierne zaujímavým podnetom. Vtáky trepotajúce krídlami či rýchlo sa pohybujúce hlodavce sú pre ich pozornosť obrovským lákadlom! Okrem širokej škály pachov zvierat sa psíky živo zaujímajú aj o  hromady granúl, maškŕt či hračiek, ktorých je Super zoo naozaj neúrekom.

Tri dobrovoľníčky s troma labradormi v rôznom veku stoja pri pokladni v SuperZoo s vrecami granúl a kynologickými potrebami, ktoré dostali.

Spoločnosť Super zoo SK podporuje Psi na život v rámci iniciatívy SmartHead poskytnutím krmiva a kynologických pomôcok zo svojho portfólia.

Za podporu srdečne ĎAKUJEME.

Buďte informovaní

Zadajte váš email a s potešením vám budeme posielať novinky o nás – PsinaNEWS.

Váš email