Narodeniny vrhu A sme oslávili vo veľkom štýlePrvý vrh A oslávil svoje prvé narodeniny. Rozhodli sme sa prizvať široký kruh podporovateľov a fanúšikov Psi na život – keď sa veľká skupina ľudí a psov vybrala na spoločnú prechádzku, bolo ju vidno zďaleka.

Psy sa dosýta vyšantili a nasledovala garden party. K správnej narodeninovej oslave patrí torta, nechýbala ani na našej. Torty boli vlastne dve – jedna pre psíky, druhá pre ľudí. Obe boli fantastické. Rozdiel bol jediný: po tej psej sa len tak zaprášilo a zostalo niekoľko párov gúľajúcich sa očí a oblizujúcich sa jazykov.

Oslava bola zároveň poďakovaním dobrovoľným vychovávateľom za starostlivosť o psíky a formálnym ukončením ich pobytu v programe Výchova. Psov prebrali do svojej  starostlivosti cvičiteľky a spolu tak vstúpili do ďalšieho, podstatne náročnejšieho programu Výcvik. Narodeninová stretnutie bolo plné smiechu a spomienok na rôzne veselé, náročné aj nezabudnuteľné situácie, ktoré vychovávatelia so psíkmi zažili. Skvelá atmosféra vytvorená ľuďmi, ktorí sú na jednej vlne, trvala až do samého záveru.

Atreyovi, Alex a Atosovi držíme palce vo výcviku a tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia!

Buďte informovaní

Zadajte váš email a s potešením vám budeme posielať novinky o nás – PsinaNEWS.

Váš email