Ako sme zdolali maratónOrganizátori dvoch významných európskych maratónov trafili do kalendára spoločne: 2. apríl ako najlepší termín na maratón vyšiel v Bratislave aj v Londýne. Tak sme sa rozhodli rozložiť sily: na ČSOB Bratislava Marathon 2023 a rovnako na TCS London Marathon 2023 sme absolvovali polmaratón.

V Bratislave sme na trať 18. ročníka podujatia vybehli v tričkách s logom Psi na život v poradí: o 9.00 h na štarte pred Euroveou Katka, ktorá odovzdávala štafetový kolík v Parku Andreja Hlinku v Ružinove Ivke, ktorú s otvorenou dlaňou pravej ruky pred historickou budovou SND netrpezlivo očakávala Evka, ktorá na nábreží Dunaja vyprevadila na poslednú časť behu Slava. Tých 21 km sme dali za 1:59:32 h.

A v tomto momente, keď štvorica v cieli euforicky vydýchavala a čakala na výsledkovú listinu, v Londýne vybehla na polmaratónsku trať Lucka. Londýnskymi ulicami bežala s úsmevom a šarmom sebe vlastným, aby do cieľa vbehla v skvelom čase 2:00:14 h a prekonala tým vlastný „osobák“. Rozdelili sme si aj fanúšikovské tímy: v Bratislave nám tlieskali Monika s Darinkou, v Londýne si išli s balónikmi v bielej a zelenej farbe vykričať hlasivky Zuzka s Jankou a Dodom.

Tu polmaratón, tam polmaratón… veď dokopy sme dali… v Bratislave štyria a v Londýne jedna… celý maratón! 😊

Buďte informovaní

Zadajte váš email a s potešením vám budeme posielať novinky o nás – PsinaNEWS.

Váš email