Sme vodiaci psi a hľadáme si partnera na život

Bez vašej pomoci to však nedáme.

CHCEM POMÔCŤ

Čo je Psindar?

Bežné zoznamovacie platformy sú pre nás zbytočné, pretože náš ideálny partner nás tam nikdy neuvidí, a tak sme si vytvorili vlastnú – Psindar. Tu nám môžete pomôcť nájsť toho pravého. A že máme naozaj čo ponúknuť, sa môžete sami presvedčiť v našich medailónoch.

Daj mi svoj čas, ja ti dám svoje srdce

Vodiaci pes

Prítulná

Verná celý život

Uznávam, život so mnou môže byť niekedy ťažký. Keď sa mi niečo nepáči, viem to dať patrične najavo. No aby sa môj budúci partner nezľakol, musím povedať, že som aj za každú srandu. A túlenie? Och, to by som mohla robiť stále. Veď obzrite si ma v mojom videu a sami uznajte, že som mojkací materiál.

POZRIEŤ VIDEO

So mnou neurobíš krok vedľa

Vodiaci pes

Dobrodruh

Dobrý bežec

Od malička sa neustále zoznamujem. S dopravnými prostriedkami, s netradičnými miestami dokonca aj s inými psami. No jedno zoznámenie mi ešte stále chýba, s tým pravým. A viem, že som pripravený! Môj video medailón je toho dôkazom.

POZRIEŤ VIDEO

Niet prekážky, ktorú by som nezvládla

Vodiaci pes

Učenlivá

Spoľahlivá spoločníčka

Tvrdo som trénovala a prešla som si dlhú cestu k tomu, kým som dnes. Aj napriek mojim skúsenostiam sa sem-tam však vyskytnú situácie, ktoré ma prekvapia, no vždy ich hravo zvládnem. Pozrite si moje video a pochopíte, o čom hovorím.

POZRIEŤ VIDEO

Ako nám môžete pomôcť?

Výchova a výcvik vodiaceho psa je nielen časovo, ale aj finančne náročný proces. S vašou pomocou nám ho môžete uľahčiť. Či už sa rozhodnete darovať jednorázovo, alebo si nastavíte mesačný darcovský príspevok, budeme vám vďační za každú pomoc.

DAROVAŤ PRÍSPEVOK

Vodiaci pes toho musí preskákať

naozaj veľa

1

Prvá láska

Ešte ako neskúsené šteňa sa stretáva so svojim prvým partnerom. Je to síce len na chvíľu, ale táto skúsenosť mu vybuduje pevné základy do života.

2

Prvý rozchod 

Je to ťažká skúška pre tak mladého psa, no všetci si tým musia prejsť. Tu sa overí, či je pripravený vrhnúť sa do ďalšieho vzťahu.

3

Lekcie randenia

Na to, aby bol psík pripravený na dlhodobý vzťah, musí sa v tom najskôr naučiť chodiť. S tým mu pomáha odborník, ktorý ho pripravuje na situácie, ktoré by ho s budúcim partnerom mohli postretnúť.

4

Generálka

Ešte predtým, než sa vrhne do vážneho vzťahu, musí prejsť skúškou toho, čo všetko sa za tie roky naučil.

5

Osudové stretnutie

Psík sa zoznámi so svojim potenciálnym doživotným partnerom a keď preskočí iskra, začne kolobeh príprav na spoločný život. 

6

Deň D

Na to, aby bol vzťah silný a vydržal čo najdlhšie, musí byť postavený na pevných základoch. Prvý týždeň je preto zasvätený detailnému spoznávaniu a tréningu spoločného súžitia.

7

Rodina je tu navždy

Vodice psy sú čestnými členmi našej rodiny, preto sa ich partneri na nás môžu hocikedy počas ich spoločného života obrátiť a my im s radosťou pomôžeme s čímkoľvek si nebudú vedieť dať rady.